25.08.2019 15:27

Přijďte se na pohodu rozloučit s prázdninami

Přijďte se na pohodu rozloučit s prázdninami

Blížící se konec prázdnin přináší mnoho zajímavých akcí pro děti i dospělé. Nejinak tomu bude i ve Skutči. V sobotu 31. srpna od 14,00 hodin se na prostranství mezi děkanstvím Římskokatolické farnosti a ulicí Tyršova odehraje festival NA POHODU. Na programu se podílejí Domov na hradě Rychmburk, Junák – český skaut a Římskokatolická farnost.

Návštěvníci se mohou těšit na rozmanité vyžití. Pro děti budou připravené sportovní hry, workshop žonglování, malování na chodník a obličej, skládání puzzle, balónky s heliem a mnoho dalšího. O zábavu se postará Cirkus Paciento, který přijede z Plzně. Cirkusové vystoupení nazkouší a pak společně vystoupí s pracovníky a klienty Domova na hradě Rychmburk. Ve společenské místnosti na faře proběhne beseda s tématem duševního zdraví: Každý jsme někdy „na prášky“. Hudebně akci podpoří chrudimská skupina Banda. Nebude chybět bohaté občerstvení včetně ochutnávky dobrot připravených klienty Domova na hradě Rychmburk nebo kavárenské okénko. 

„Na realizaci akce spolupracujeme s Římskokatolickou farností a Junákem ze Skutče,“ popisuje Jakub Vávra, ředitel Domova na hradě Rychmburk. „Stejně tak jsme požádali o spolupráci klienty našich služeb. Někteří se budou podílet na přípravách, prodeji občerstvení, fotografování a i úklidu po akci,“ dodává Jakub Vávra. Akce se koná v rámci projektu „Podpora komunitní služby“ a je hrazena Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu zaměstnanost.

Více informací o projektu Podpora komunitní služby naleznete zde.

Foto z akce zde.

Na pohodu

Tisknout


Pobytové sociální služby

  • Domov se zvláštním režimem
  • Chráněné bydlení

Celoroční pobytové zařízení pro osoby starší 18-ti let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění.

Kontakt

MapaDomov na hradě
Rychmburk

539 74 Předhradí 17

Tel.: +420 469 350 438
Fax: +420 469 350 360



Příspěvková organizace Pardubického kraje

Obec Předhradí nedaleko Skutče

               

© 2019, Domov na hradě Rychmburk – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing