21.06.2017 14:39

Obyvatelé domova na hrách přátelství v Bystrém

Obyvatelé domova na hrách přátelství v Bystrém

Více než stopadesát sportovců se ve dnech 13. a 14. června sešlo na 7. ročníku Turnaje přátelství pořádaném Domovem na zámku Bystré. Naši sportovci soutěžili až druhý den a spolu s námi kromě hostitelské organizace také obyvatelé Domova sociálních služeb Skřivany, Domova pod hradem Žampach a Paprsku Velké Opatovice. Do Bystrého zavítali také sportovci z Oblastní charity Polička a hosté z partnerského Centra sociálnych služieb Zátišie v Osadném v Prešovském kraji. Mezi sportovci nechyběli ani žáci Základní školy Bystré.

Náš oranžový tým zabodoval ve všech disciplínách. Ve stolním tenise naši hráči obsadili třikrát 1. místo a jednou 3. místo. Krásný putovní pohár a 1. místo vybojoval náš tým v petangu. Ale v těchto hrách nejde jen o medaile a body, hlavní je si zasoutěžit a setkat se s přáteli. K turnaji patří nejen setkání na sportovištích, ale také doprovodný program. Po sportovních výkonech jsme se sešli u táboráku v parku, kde jsme si mohli opéci klobásy a zazpívat známé hity za doprovodu kytary.

Děkujeme za milé pozvání a těšíme se na další ročník Her přátelství.

Hry přátelství v Bystrém

Hry přátelství v Bystrém

Hry přátelství v Bystrém

Hry přátelství v Bystrém

Hry přátelství v Bystrém

Hry přátelství v Bystrém

Tisknout


Pobytové sociální služby

  • Domov se zvláštním režimem
  • Chráněné bydlení

Celoroční pobytové zařízení pro osoby starší 18-ti let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění.

Kontakt

MapaDomov na hradě
Rychmburk

539 74 Předhradí 17

Tel.: +420 469 350 438
Fax: +420 469 350 360Příspěvková organizace Pardubického kraje

Obec Předhradí nedaleko Skutče

               

© 2019, Domov na hradě Rychmburk – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing