08.02.2013 09:29

Maškarní karneval v Domově na hradě Rychmburk

Maškarní karneval v Domově na hradě Rychmburk

Odpoledne 12. února 2013 se v Domově na hradě Rychmburk neslo v duchu zábavy a tance, pořádal se již tradiční maškarní karneval. Klienti domova se velmi těšili a vyráběli výzdobu do klubu, kde se konala očekávaná maškarní zábava. Příprava masek a barevných řetězů probíhala s předstihem. Protože bydlíme na hradě, tak jsme i výzdobu pojali stylově a vyrobili si papírové netopýry, kteří neodmyslitelně k našemu hradu patří. S pomocí asistentek jsme řetězy zavěsili, urovnali stoly, nachystali jsme na ně vázičky, do kterých umístili malé, ozdobené škrabošky.

Letos nás navštívil pan Bouška, který nás v Domově na hradě Rychmburk pobavil svým hudebním programem. Každý si mohl najít svůj žánr, který má rád. Hrál se rock, pop, country i dechovka. Přivezl s sebou osvětlení, které hrálo všemi barvami. Pan Bouška velmi vtipně celý karneval komentoval. Zábava se velice rychle rozproudila a celou dobu jsme neúnavně tancovali na zaplněném parketu. Někteří klienti si známé písničky zazpívali i na mikrofon. Venku byla zima, chumelilo, ale v klubu se zpívalo, tancovalo a klienti si pochutnávali na zmrzlinových pohárech u dobré kávy či čaje.

Účast byla opravdu velká a všichni se dobře bavili. Mluvili o tom, ještě několik následujících dní a těší se, že je pan Bouška zase navštíví.

Příprava výzdoby do klubu

Příprava výzdoby na karneval

Maškarní karneval

Maškarní karneval

Maškarní karneval

Maškarní karneval

Tisknout


Pobytové sociální služby

  • Domov se zvláštním režimem
  • Chráněné bydlení

Celoroční pobytové zařízení pro osoby starší 18-ti let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění.

Kontakt

MapaDomov na hradě
Rychmburk

539 74 Předhradí 17

Tel.: +420 469 350 438
Fax: +420 469 350 360               

© 2018, Domov na hradě Rychmburk – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing