22.11.2016 16:42

Dotazníkové šetření v Domově na hradě Rychmburk

Dotazníkové šetření v Domově na hradě Rychmburk

Dotazníkové šetření spokojenosti klientů probíhalo v letních měsících 2016. Dotazník spokojenosti se týkal oblastí úrovně ubytování, stravování a lékařské péče. V dotazníku se také objevovaly otázky na téma vztahů se spolubydlícími, přístupu zaměstnanců a volnočasových aktivit. Návratnost vyplněných dotazníků byla 74%.

Otázka na prostředí a vybavenost domova – většina obyvetel v domově je velmi spokojena, někteří jsou spíše spokojeni, někteří mírně nespokojeni.
Otázka na vztahy se spolubydlícími - nejčastější odpovědí bylo, že vztahy jsou velmi dobré, uspokojivé a mírně neuspokojivé.
Otázka na stravování – většina z klientů domova ohodnotila úroveň stravování označila 1, zastoupena byla i známkou 2, 3, 5.
Otázka na spokojenost přístupu zaměstnanců – většina z vás je velmi spokojená, protože jsou na klienty hodní, usměvaví, dobře se starají.
Otázka na spokojenost s lékařskou péčí – většina obyvatel je velmi spokojená.
Otázka na nabízené aktivity – nejčastěji zastoupenou odpovědí bylo, že vám spíše vyhovují, a že jsou zajímavé, je dostatečný výběr různých činností.
Otázka na možnosti zlepšení v našem domově – klienti by uvítali více jezdit na nákupy do Hlinska, obnovit vystoupení harmonikáře. Dva z vás vyjádřili své přání dožít svůj život v Domově na hradě a jeden touží po více lásky.

Všichni Vaši opatrovníci a příbuzní byli velmi spokojeni s poskytovanou péčí i s prostředím a vybaveností domova. Taktéž všichni si pochvalují spolupráci se zaměstnanci, ohodnotili tuto spolupráci stupněm jedna. Někteří připsali, že se jim líbí osobní přístup a domácí prostředí, klientům zde pobyt svědčí, nemají co vytknout. Děkujeme.

Tisknout


Pobytové sociální služby

  • Domov se zvláštním režimem
  • Chráněné bydlení

Celoroční pobytové zařízení pro osoby starší 18-ti let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění.

Kontakt

MapaDomov na hradě
Rychmburk

539 74 Předhradí 17

Tel.: +420 469 350 438
Fax: +420 469 350 360               

© 2018, Domov na hradě Rychmburk – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing